Jak się wykonuje masaż twarzy?

Poddając się masażowi wykonywanemu przez masażystę, zostaniemy ułożeni w pozycji leżącej. Masaż zostanie przeprowadzony z użyciem naturalnych olejków eterycznych, dzięki czemu szybciej osiągniemy efekt odprężenia. Jeśli chcesz się odprężyć skorzystaj z usługi masaż twarzy Warszawa. Warto pamiętać, że masaże twarzy to nie tylko pielęgnacja twarzy: na ten zabieg składa się również masaż szyi. Podczas zabiegu masażysta będzie wykonywał ruchy głaskające, rozcierające, ugniatające i oklepujące.

Taka pielęgnacja twarzy jest możliwa także w domu,

W tym celu należy wcześniej wykonać peeling twarzy i delikatnie osuszyć twarz ręcznikiem. Najlepiej jednak udać się do specjalisty na przykład skorzystać z usługi masaż twarzy Warszawa. Masaż wykonujemy od dołu do góry. Z początku powinien być on delikatny, a z czasem może stać się bardziej intensywny. Rozpoczynając od szyi, kierujemy się okrężnymi ruchami obu dłoni ku twarzy. Masujemy brodę od środka w stronę uszu. Również okrężnymi ruchami masujemy usta. Nie zapominamy także o oczach zaczynamy od środka oka, ku łukowi brwiowemu, przez zewnętrzną część oka, dolną powiekę i znów do środka oka. Opuszkami palców lekko uciskamy wewnętrzne kąciki oczu. Czoło masujemy od środka na boki i lekko ku górze. Masowanie twarzy to nie tylko doskonały sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu, ale także metoda na zachowanie młodości.
solidny masaż twarzy warszawa
Dzięki masażowi twarzy nasza skóra wygląda gładko i promiennie, a zmarszczki są wygładzone. Najlepiej jednak udać się do specjalisty na przykład skorzystać z usługi masaż twarzy warszawa. Masaż kosmetyczny ma na celu pobudzić funkcje skóry i mięśni w celu poprawy jej walorów estetycznych i funkcjonalnych. Masaż kosmetyczny zapewnia odnowę biologiczną całego organizmu – dzięki niemu twoje ciało zyskuje odmłodzenie i staje się piękniejsze. Ten masaż ciała jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn aktywnie żyjących, uprawiających sport i dbających o koloryt swojego ciała. Masaż kosmetyczny czyni skórę elastyczną i jędrną, pomaga walczyć z „pomarańczową skórką” lub przyrośniętą tkanką tłuszczową.